spectrumsaat.com'dan satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade işlemini başlatmak için öncelikle üye girişi yapıp hesabım menüsü içerisinde bulunan İADE TALEPLERİM bölümünden iade etmek istediğiniz ürün ve sipariş ile ilgili bölümü doldurmalısınız.

Bu işlemi yaptıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile ücretsiz olarak gönderin. Aras Kargo şubesine ürünü götürdüğünüzde anlaşma kodumuzu vererek işlem yapabilirsiniz. Bu adımlar sonrasında ürününüz teslim alınacaktır. Sistem üzerinden iade talebiniz bulunmadığı takdirde iade işlemi başlatılmamaktadır. Aras Kargo dışındaki firmalar ile yapılan gönderilerin ücreti tarafınıza aittir.


Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminiz sonuçlandırılacaktır. İadesi onaylanan siparişler onay tarihinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi : Art Saatçilik ve Tic.Ltd.Şti.

Mahmutbey Mah. 2431.Sok.

12.Ada No:13/15 İstoç

Bağcılar / İSTANBUL

Aras Kargo Müşteri Kodu : 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

  • - İade edilen ürünler hasarsız orijinal kutusunda ve kullanılmamış olmalıdır.
  • - Etiketleri çıkarılmamış olmalıdır.
  • - Ürünlerin herhangi ek aksesuarları varsa mutlaka hasarsız olarak orijinal kutusunda gönderilmelidir.
  • - Ürünler orjinal kutusuna zarar verecek şekilde paketlenmemelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR